ЧЕРКАССКАЯ ОБЛАСТЬ

18.09.2019 18:08 Bogdan_Strelchenko

Студентки з Черкащини привезли три нагороди з Чемпіонату світу з веслування на «Драконах»

Наші спортсменки тричі підіймалися на п’єдестал пошани, здобувши золоту, срібну та бронзові медалі.

15 вересня відбувся клубний чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон», і студентки ЧНУ ім. Богдана Хмельницького продемонстрували неймовірні результати. Наші дівчата не залишилися без медалей у жодному з запливів, і тепер привезуть додому три медалі різного ґатунок.

Цікаво, що в змаганнях брала участь приблизно 1 тисяча спортсменів, які представляли 15 країн світу. На чемпіонаті розігрувалося 3,5 тис. медалей у різних категоріях. Спортсменки з Черкас брали участь у веслуванні на 200, 500 і 2000 метрів. Що стосується результатів, то у «спринті» (200 м) наші дівчата стали найкращими, на дистанції в 500 м черкащанкам дісталося срібло, а у веслуванні на 2 км вони посіли третю сходинку.

Нагадаємо, у змаганнях брали участь студентки ЧНУ ім. Богдана Хмельницького: першокурсниці Злата Фещенко, Марія Кобилінська, Євгенія Камнєва, Єлизавета Кравчук та Тетяна Пархоменко, яка навчається уже на другому курсі.